Nowa Kia Niro

Nowa Kia Niro ilustruje nowatorskie podejście marki do klasycznego SUV-a i oferuje wiele detali, które wyróżniają je w zatłoczonym segmencie. Popularny crossover został zaprojektowany od podstaw, dzięki czemu potrafi sprostać zróżnicowanym potrzebom użytkowników samochodów, którzy dbają o środowisko.

Nowa Kia Niro oferuje ekologiczne materiały w kabinie, wyjątkowe systemy bezpieczeństwa oraz trzy nowoczesne zelektryfikowane układy napędowe – hybrydowy (HEV), hybrydowy Plug-in (PHEV) oraz elektryczny (BEV).

Już od 117 900 zł – poznaj ceny wszystkich wersji!

Program Kia “Mój Elektryk”

W ramach rządowego programu „Mój elektryk” mają Państwo możliwość uzyskania bezzwrotnej dotacji do 27 000 zł na zakup nowych pojazdów zeroemisyjnych, których cena nie przekracza 225 000 zł, przy czym – warto to podkreślić – limit cenowy nie dotyczy posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Kupując nowy samochód elektryczny marki Kia, oprócz dopłaty z programu rządowego, która wynosi do 27 tys. zł oraz premia w wysokości do 12 935 zł dla posiadaczy instalacji fotowoltaicznej, którzy dołączą do programu Kia Eco Drivers.

Z programu „EKO DRIVERS” mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Warunkiem skorzystania z rabatów oraz promocyjnego finansowania zakupu hybrydowych i elektrycznych modeli marki Kia jest przedstawienie zaświadczenia o posiadaniu instalacji fotowoltaicznej lub rachunku, który potwierdza opłatę za korzystanie z usług fotowoltaicznych.

Łącznie może być to więc nawet nieco ponad 39 tys. zł.

Po szczegóły zapraszamy do naszych doradców. Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko:

    Numer telefonu:

    Adres email:

    Treść wiadomości