Specjalny rabat na samochody EV dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Dla każdego posiadacza KDR Kia AS MOTORS proponuje dodatkowy rabat 7%, który pozwoli na zdublowanie wsparcia wynikającego z programu Mój elektryk. W efekcie można liczyć na podwójne dofinansowanie w wysokości aż 54 000 PLN!

Zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami! Promocja dotyczy modeli EV6, EV9 i Niro EV.

Darmowa usługa audytu infrastruktury elektrycznej tylko dla Klientów AS Motors

Partnerem AS Motors przy realizacji projektu “Mój elektryk” jest Electromobility.ONE, uznany integrator rozwiązań związanych z ładowaniem samochodów elektrycznych oraz dystrybutor stacji.

W ramach współpracy AS Motors oraz Electromobility.ONE oferują kompleksową obsługę zakupu i montażu stacji. Nasz partner:

 • przeprowadza całościowe audyty lokalizacji
 • wykonuje instalacje stacji ładowania i tras zasilania w pełnym wymiarze, od projektu, poprzez uzgodnienia, do realizacji
 • realizuje projekty w każdej skali, od stacji dla domów jednorodzinnych po inteligentne budynki biurowe i superszybkie stacje DC
 • zapewnia zgodność dokumentacji z aktualnymi wymaganiami prawnymi (prawo budowlane, przepisy przeciwpożarowe, UDT)
 • projektuje i produkuje nowoczesne i inteligentne stacje ładowania

Program Kia “Mój Elektryk”

W ramach rządowego programu „Mój elektryk” mają Państwo możliwość uzyskania bezzwrotnej dotacji do 27 000 zł na zakup nowych pojazdów zeroemisyjnych, których cena nie przekracza 225 000 zł, przy czym – warto to podkreślić – limit cenowy nie dotyczy posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Kupując nowy samochód elektryczny marki Kia, oprócz dopłaty z programu rządowego, która wynosi do 27 tys. zł, uzyskać można pakiet korzyści o wartości do 22 tys. zł oraz atrakcyjne finansowanie.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko:

  Numer telefonu:

  Adres email:

  Treść wiadomości